Nie wiesz co warto kupić? Czytaj i dodawaj rzetelne RECENZJE, OPINIE i TESTY z całej sieci w jednym miejscu: na allstuff.pl.
Oszczędzaj swój czas i pieniądze, kupując tylko najlepsze produkty i usługi.
Sprawdź też "prawo konsumenta" by każda Twoja reklamacja lub zwrot towaru były zawsze pozytywnie rozpatrzone.

Ekspres do kawy Bosch TCA 5201

AGD - sprzęt domowy > AGD małe - Do kuchni > Ekspresy ciśnieniowe > Bosch TCA 5201 benvenuto classic piano
123450.0 / 5.0
Portret użytkownika agatka
123450.0

DODAŁ RECENZJĘ:

agatka
Początkujący
22.11.2010
Ekspres do kawy Bosch TCA 5201
Oceny AUTORA
12345
5
12345
4
12345
5
12345
4

Wstęp

Witam. Jestem w posiadaniu ekspresu od pół roku. Nie był to mój wybór, ale prezent ślubny od przyjaciół z pracy Może gdybym sama wybierała model, wybrałabym coś tańszego i mniej skomplikowanego w obsłudze.

Estetyka

Wygląda solidnie, i że tak powiem „drogo”. Jest masywny i ciężki, należy więc przed zakupem przemyśleć czy znajdziemy dla niego miejsce w naszej kuchni.

Ergonomia

Wygodnie się z niego korzysta, ponieważ nic nie ogranicza dostępu do filiżanek lub dzbanka, jak w niektórych ekspresach, ale jest naprawdę duży.

Plusy i Minusy

Doskonała kawa i aromat. Przygotowana w ekspresie kawa jest przepyszna! Co do spieniacza również nie mam zastrzeżeń, a jak już zdążyłam zaobserwować u znajomych takie problemy pojawiają się w przypadku zakupu tańszego sprzętu. Jeśli chce się serwować latte, czy cappuccino niezawodny spieniacz jest po prostu niezbędny!

Jakość/Cena

Uważam, że mógłby być tańszy i mniej skomplikowany w obsłudze. Po za tym nie można narzekać na jakość, wykonanie jest solidne i cieszy oko. Cóż jeszcze mogę powiedzieć osobom, które zastanawiają się nad zakupem tego modelu? Pracuje bardzo szybko, ale jest trochę głośny. Za zaletę uważam obecność młynka, dzięki któremu mogę sobie przyrządzić w domu kawę o aromacie znanym mi do tej pory z kawiarni. Jest trochę duży, więc weźcie to pod uwagę. Zbiornik na wodę ma 2 litry poj., więc bez problemu przygotujecie kawę dla większej ilości gości. Nie jest to sprzęt dla ceniących prostotę:) Po zakupie należy przestudiować instrukcję, niestety. No i nie jest tani, ale może to cena jakości, bo kawa jest niesamowita.

Jeśli miałeś/aś styczność z tym towarem, oceń go!
Estetyka
0 / 5 12345
Ergonomia
0 / 5 12345
Plusy i Minusy
0 / 5 12345
Jakość/Cena
0 / 5 12345
Oceń również wiarygodność recenzji!
Wiarygodność recenzji
0 / 5 12345

Gorrrące linki do stron z recenzjami w sieci:

Na tych stronach uzyskasz więcej informacji na temat tego towaru:

Napisz komentarz:

Na skróty